• Kwietnik 2-ka

  Czytaj dalej
 • Kwietnik 3-ka mała

  30.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Kwietnik 4-ka

  68.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Kwietnik 5-ka

  169.90 brutto
  Wybierz opcje
 • Kwietnik 5-ka DR

  36.70 brutto
  Wybierz opcje
 • Kwietnik 5-ka duża

  47.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Kwietnik 5-ka mała

  45.50 brutto
  Wybierz opcje
 • Kwietnik 5-ka średnia

  48.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Kwietnik 5-ka WA

  119.60 brutto
  Wybierz opcje
 • Kwietnik 7-ka

  159.99 brutto
  Wybierz opcje
 • Kwietnik 7-ka

  80.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Kwietnik 7-ka WA

  189.80 brutto
  Wybierz opcje
 • Kwietnik 8-ka

  85.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Kwietnik Brzuch 2-ka

  80.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Kwietnik Juka drut 1-ka

  43.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Kwietnik Juka duża

  55.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Kwietnik Juka mała

  38.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Kwietnik Juka średnia

  47.50 brutto
  Wybierz opcje

Oferujemy duży wybór kwietników wykonanych z metalu. Kwietniki kute są przez kowala z metaloplastyki. Znajdziesz u nas kwietniki duże tj. kwietnik kolumna z oryginalnymi zdobieniami, kwietniki małe, kwietniki rurkowe, kwietniki ścienne idealnie nadające się na dwór czy do środka.

Kwietniki metalowe

Kwietniki kute charakteryzują się dużą trwałością oraz odpornością na różne czynniki. Kupując kwietniki kute do swojego domu, inwestujesz na lata. Produkty metaloplastyki malujemy głównie w kolorze starego złota, ale na życzenia mogą być również w kolorze białym, czarnym czy chrom. W naszym sklepie internetowym znajdziesz ciekawe projekty kwietników kutych. Kwietniki te mają zdobienia, nieregularne kształty, które nadadzą Twojemu pomieszczeniu niepowtarzalnego uroku. Każdy kwietnik wykonany jest z wysokiej jakości materiału. W ofercie posiadamy kwietnik kolumna, kwietnik juka, kwietnik podstawka. Do wyboru są różne ilości podstawek pod doniczki. Znajdziesz przeróżne kwietniki, od kwietników dużych, przez kwietniki rurkowe a na kwietnikach ściennych kończąc. Produkty metaloplastyczne z naszej oferty są niepowtarzalne. Ozdabiane metalowymi listkami, kwiatami, nadają im wyjątkowy wygląd. Posiadają jedną, dwie i więcej podstawek. Metalowa konstrukcja nadaje naszym produktom dużą stabilność. Finezyjne wzory ożywią każde miejsce. Świetnie nadają się do kuchni, salonu, pokoju, ogrodu. Metalowy kwietnik rozporowy swoim urokiem wzbogaci wnętrze każdego mieszkania. W kategorii kwietniki z metalu znajdą Państwo również inne dodatki dekoracyjne do domu. Wspaniałą dekoracją są świeczniki metalowe Dzięki kunsztowi wykonania i bogatej ornamentyce mogą stanowić wyjątkową ozdobę wnętrz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Piękne kwiaty w każdym domu

Nie można nie docenić naturalnego piękna roślin, ich delikatności i naturalnej witalności. Wnętrze, w którym jest dużo kwiatów wydaje się przytulniejsze a powietrze w nim jest świeże i czyste. Aby jednak kwiaty mogły nas cieszyć całym swoim naturalnym pięknem, musimy postawić je w odpowiednim miejscu i należycie wyeksponować.

Naturalność  w pięknej oprawie

Idealnym sposobem ekspozycji kwiatów jest kwietnik. Kwietniki możemy nabyć w przeróżnych wzorach i rozmiarach, dopasowanych do naszego gustu i potrzeb a także , rzecz jasna – do potrzeb roślin. Jeśli interesuje nas kwietnik pokojowy, najlepszym wyborem będzie kwietnik stojący lub kwietnik-kolumna. Modele stojące mają zazwyczaj spore możliwości regulacji a modele kolumnowe są przenośne. Dzięki temu mamy możliwość manewru doniczką i nasza roślina zawsze dostanie tyle światła, ile potrzebuje. Rozwiązaniem zajmującym mniej miejsca niż duże pokojowe kwietniki jest kwietnik wiszący. Takie dekoracje, zwłaszcza jeśli jest to kwietnik kuty czy ozdobna metaloplastyka, stanowią w połączeniu z rośliną niebanalną  ozdobę ściany. Dodatkowo zmieszczą się w niemal każdym pomieszczeniu. Ich wadą jest natomiast to, że raz przewiercone do ściany nie dają możliwości przestawiania. Należy zatem wybrać miejsce powiedzenia takiego kwietnika ze szczególną starannością. Szczególnie starannie trzeba wybierać kwietniki do przedpokoju, gdzie zazwyczaj występuje deficyt światła dziennego. Zawsze starajmy się wieszać kwietnik w miejscu, gdzie roślina może dostać jak największą ilość promieni słonecznych. Jeśli to nie jest możliwe, wybierzmy gatunki maksymalnie cieniolubne.

Kwietnik powinien być dopasowany do wielkości roślin, które będą na nim  stały oraz , rzecz jasna – do wielkości pomieszczenia.  Kwietnik na donice powinien mieć podstawki co najmniej wielkości podstawek donic, które będą na nim stały. Warto mieć na uwadze, ze wraz ze wzrostem rośliny, donice będziemy wymieniać na większe. Dobrze, żeby kwietnik i powiększające się donice zachowały spójne proporcje.

Kwietnik na rabatce

Kwietniki metalowe świetnie sprawdzą się też na zewnątrz. Metal, z którego są zrobione , pokryty jest specjalną powłoka antykorozyjną, więc ogrodowy kwietnik metalowy jest odporny na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Kwietniki ogrodowe doskonale wyglądają w połączeniu z malowniczymi aranżacjami ogrodowymi, zwłaszcza w ogrodach utrzymanych w bardziej formalnym stylu. Kute kwietniki metalowe dobrze będą się prezentowały w połączeniu z delikatnymi, ażurowymi meblami w stylu francuskim. Kwietniki ogrodowe dobrze jest wkomponować w kompozycję tak, by wydawały się częścią przyrody.

Kwietniki metalowe możemy też umieścić na tarasie. Szczególnie popularnym modelem jest kwietnik wiszący, który pozwala na efektowną ekspozycje roślin o zwisających liściach. 

Wybierając kwietnik, zarówno domowy jak i ogrodowy, kierujmy się przede wszystkim własnym gustem i potrzebami rośliny. Właściwie pielęgnowana roślinność odwdzięczy nam się bujnością i pięknym wyglądem cieszącym nasze oko oraz wzbudzającym podziw naszych gości.