• Ławeczka Modern

  215.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Ławeczka z oparciem Modern

  280.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Ławeczka z półką

  299.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Ławka Fit

  229.99 brutto
  Wybierz opcje
 • Ławka Fit z półką

  259.99 brutto
  Wybierz opcje

Każdy z nas lubi wygodę. Doceniamy też praktyczność i możliwości aranżacji wybieranych przez nas mebli. Oba te kryteria spełniają urocze, a odrobinę zapomniane już meble, które łatwo dopasować do każdego wnętrza i ogrodu – ławki.

Wygoda w hallu

Ten praktyczny mebelek można ustawić w zasadzie w każdym pomieszczeniu w domu. Ławka do przedpokoju jest bardzo użytecznym rozwiązaniem. Ławki takie pozwalają wygodnie założyć lub zdjąć buty a także mają często wmontowaną dodatkową przestrzeń do przechowywania butów. Ławeczka do przedpokoju to zazwyczaj niewielki mebel bez oparcia, który zmieści się nawet w najmniejszym pomieszczeniu, znacząco poprawiając jednak jego wygodę. Ławki do przedpokoju można z łatwością dobrać do stylu naszego wnętrza. Może to być solidna, pojemna pufa do przedpokoju z drewna  albo zgrabna i elegancka mała ławeczka kuta. Możliwości jest mnóstwo, a każdy na pewni znajdzie mebel odpowiedni do jego stylu i wystroju wnętrz.
Jeśli zdecydujemy się na mały, delikatny mebelek o wyrafinowanym kształcie, pamiętajmy o jego odpowiednim ustawieniu. Ławeczki zazwyczaj nie mają dużych gabarytów, więc nie można ich zastawić ciężkimi szafami czy chodźmy wieszakiem pełnym ubrań. Mebelek musi stać samodzielnie, zazwyczaj koło ściany a przestrzeń koło niego powinna być pusta. Nieco inaczej jest z pufami i skrzyniami, które mogą być bardziej zasłonięte a nawet stanowić część zabudowy przedpokoju.

Piękne okoliczności przyrody

Ławki to także bardzo praktyczne meble do ogrodu. Wybierając ławki do ogrodu pamiętajmy, że ławka ogrodowa musi być trwalsza niż mebel, który stoi w domu. Najlepiej żeby była odporna na zmienne warunki atmosferyczne i łatwa w czyszczeniu. Nie najlepiej w ogrodzie sprawdzają się też ławki ogrodowe wyściełane, tapicerowane. Doskonałym wyborem będzie za to ławka metalowa, która jest pokryta specjalną powłoką antykorozyjną. Do takiej ławki można dobrać też odpowiednie, zdejmowane poduchy, które łatwo utrzymać w czystości i suchości. Ławki ogrodowe  można ustawiać w kompletach, w których połączymy pasujące ze sobą stoły i krzesła ogrodowe. Taki komplet można postawić zarówno na tarasie jak i  w samym ogrodzie, na przykład w miejscu, w którym urządzamy grilla czy ognisko. Wybierając odpowiednie meble ogrodowe pamiętajmy, że ławka do ogrodu powinna być przede wszystkim trwała a po drugie bardzo stabilna. Dobrze sprawdzą się rozłożyste meble, które dzięki swoim rozmiarom będą stabilnie stały nawet na nierównym podłożu. Jeżeli meble mają służyć do jedzenia albo do dłuższego wypoczynku, wybierzmy raczej modele z oparciem i z szerokim siedziskiem. Możemy też zdecydować się na huśtawkę ogrodową w formie szerokiej ławki. To rozwiązanie będzie nie tylko wygodne, ale też szalenie efektowne.

Ławki ogrodowe  mogą też służyć jako element dekoracyjny w bardziej formalnych romantycznych lub angielskich ogrodach. Taką ławeczkę możemy postawić obok alejki lub dekoracyjnej rabaty, by odpocząć na niej i mieć miejsce, z którego można podziwiać piękno naszego ogrodu