• Półka na buty

  139.90 brutto
  Wybierz opcje
 • Półka na buty grecka

  159.99 brutto
  Wybierz opcje
 • Półka na buty grecka (Kopia)

  170.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Półka na buty Loft 70

  250.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Półka na buty Loft 90

  295.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Półka na buty Modern

  199.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Szafka na buty

  225.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Szafka na buty

  160.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Szafka na buty Rybka

  164.00 brutto
  Wybierz opcje

Każdemu z nas zależy, żeby nasz dom był schludny, a nasze rzeczy uporządkowane. Oprócz dobrych nawyków sprzątania i odkładania rzeczy na miejsce, musimy zadbać też o to, by każda rzecz w naszym domu miała swoje własne, przeznaczone tylko dla niej miejsce. Odpowiednio dobrane meble do przedpokoju pomogą nam w utrzymaniu porządku już w progu domu.

Najważniejszy pierwszy krok

Przedpokój to wbrew pozorom bardzo ważne miejsce w naszym domu. Po pierwsze jest pierwszym pomieszczeniem do którego wchodzimy i pierwszym, które oglądają nasi goście. Po drugie to zazwyczaj tutaj przechowujemy buty i okrycia wierzchnie, czyli rzeczy które ze swojej natury zajmują dużo miejsca oraz są zazwyczaj ubrudzone po korzystaniu z nich na zewnątrz. Dlatego tak ważne jest, by w naszym przedpokoju znalazły się odpowiednie wieszaki oraz szafki na buty. Jeśli dysponujemy dużym przedpokojem lub wiatrołapem, być może odpowiednim meblem dla nas będzie oddzielna szafa na buty. Taka szafa jest zazwyczaj węższa od szaf ubraniowych, a półki na buty są umieszczone gęsto i pod kątem. Dzięki temu w jednym miejscu możemy zmieścić wiele par obuwia.
Nie każdy ma jednak miejsce na tak duże meble. Na szczęście bez problemu możemy dobrać szafki na buty do rozmiaru swojego pomieszczenia.  Kompaktowym i praktycznym rozwiązaniem jest szafka na buty z siedziskiem. Siedziska do przedpokoju mogą mieć najróżniejsze style, rozmiary i opcje dodatkowe. Siedzisko do przedpokoju ułatwi zakładanie i zdejmowanie butów a schowana pod spodem półka na buty pomieści kilka najczęściej używanych par. Siedziska do przedpokoju można bez problemu dobrać do każdego stylu wnętrza. Bardzo efektownie prezentuje się siedzisko pod oknem.

Organizacja to podstawa

Niezależnie czy wybierzemy duży regał na buty  czy kompaktowe siedzisko do przedpokoju z półkami, szafka na buty powinna być przede wszystkim dopasowana do naszych potrzeb. Dopiero w dopasowanych indywidualnie rozwiązaniach będziemy mogli i umieli utrzymać pożądany porządek. Nawet jeśli na buty mielibyśmy przeznaczyć półki na ścianę. Szafka na buty powinna być odpowiednio obszerna, aby pomieścić wszystkie nasze pary a półkami na buty szeroka i umieszczona lekko pod kątem. Dobrze sprawdza się także rezygnacja z półek na rzecz dwóch drążków. Dzięki temu półki można umieścić gęściej i szafka na buty stanie się bardziej pojemna.

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy szafki na buty do przedpokoju zamówili indywidualnie u stolarza. Jednak można kupić także gotowe szafki do przedpokoju w różnych wzorach i rozmiarach, często w seriach tematycznych. Metaloplastyka jest także bardzo popularna – kute stojaki na buty są nie tylko praktyczne ale i efektowne. Ponadto metaloplastyka idealnie pasuje do wnętrz utrzymanych w klasycznym stylu.

Warto poświęcić uwagę wyborowi odpowiednich mebli do naszego przedpokoju. Dzięki temu nasz dom będzie witał porządkiem i dobrym stylem już od progu a nasi goście będą mieli gdzie zostawić swoje rzeczy.