• Garderoba Prosta

  125.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Garderoba prosta z półką

  100.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Garderoba wąska

  160.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Garderoba z liśćmi

  220.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Lustro Duże Esy

  209.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Wieszak

  50.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Wieszak 7-ka

  68.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Wieszak Esy

  150.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Wieszak Modern

  150.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Wieszak Motyl 4-ka

  39.80 brutto
  Wybierz opcje
 • Wieszak Motyl 5-ka

  46.50 brutto
  Wybierz opcje
 • Wieszak Nutka

  35.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Wieszak Pnącze

  65.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Wieszak Pokojowy

  149.99 brutto
  Wybierz opcje
 • Wieszak ścienny

  93.60 brutto
  Wybierz opcje
 • Wieszak stojący

  150.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Wieszak stojący

  154.00 brutto
  Wybierz opcje
 • Wieszak stojący

  115.80 brutto
  Wybierz opcje

Wieszaki na ubrania znajdziemy w każdym domu, w każdym holu czy garderobie. Wieszaki ścienne ozdobione są w metalowe liście, esy lub nutki dla osób lubiących muzykę. W garderobie świetnie będzie pasować lustro z dużą ilością liści, bardzo charakterystyczne. Znajdziemy również w tej kategorii wieszaki z kolekcji modern. Wieszaki stojące często spotykamy w urzędach, poczekalniach. Natomiast dużym zainteresowaniem cieszy się wieszak pokojowy. Służy on do wieszania na nim koszul, posiada małą półeczkę do przechowywania biżuterii i drobiazgów. Gdy jest już niepotrzebny można go złożyć i odstawić w bezpiecznie miejsce nie martwiąc się że zarysuje ścianę, ponieważ posiada nakładki chroniące przed zadrapaniami.

Dobra organizacja to podstawa

Odkładanie rzeczy na miejsce natychmiast po użyciu to podstawa utrzymania domowego porządku. Jeśli jednak chcemy na bieżąco utrzymywać ład w swoim otoczeniu, każda z naszych rzeczy powinna mieć przewidziane, własne osobne miejsce.

Odłóż,  schowaj, powieś

Już wchodząc do mieszkania powinniśmy mieć możliwość odłożenia swoich rzeczy na przeznaczone dla nich miejsce. Odpowiedni wieszak do przedpokoju pozwoli na wygodne odwieszenie naszego okrycia.  Warto zadbać o wygodny i funkcjonalny system przechowywania naszych okryć. Możemy wybrać różne wieszaki do przedpokoju. Może to być na przykład efektowny wieszak stojący lub wieszak na ścianę. Odpowiednie wieszaki do przedpokoju to także wyposażenie niezbędne, jeśli przyjmujemy gości. Tak naprawdę forma i wygląd takiego wieszaka zależy wyłącznie od naszego gustu i upodobań. Mimo wszystko warto się w takie wieszaki do przedpokoju zaopatrzyć.

Jeżeli w naszym przedpokoju nie ma miejsca na wieszaki lub zmieści się tylko malutki wieszak ścienny dla gości, powinniśmy wyrobić w sobie nawyk chowania ubrań do szafy. Dbajmy o to, by wolne wieszaki ubraniowe wisiały na drążku po lewej stronie, gotowe do sięgnięcia po nie. Taki wieszak metalowy nie zajmuje dużo miejsca, a pomaga utrzymać porządek.  Możemy się te zaopatrzyć w specjalny wieszak na kurtki, które są szersze i lepiej podtrzymują ciężkie okrycia. Na rynku są też dostępne specjalne wieszaki do spodni i spódnic, na krawaty na szaliki oraz nawet na buty. Warto dokładnie rozejrzeć się wśród oferty rynkowej – da nam to możliwość optymalnej i najbardziej dopasowanej do nas organizacji przestrzeni.

Kształtuj dobre nawyki

Kiedy się już rozbierzemy, musimy mieć miejsce na odłożenie swoich rzeczy. Zadbajmy o to, by mieć specjalną półkę na torbę, by mieć miejsce do odłożenia butów czy rękawiczek. Praktyczny może się też okazać wieszak na klucze, skąd każdy z domowników będzie miał do nich swobodny dostęp. Odkładanie rzeczy od razu na wyznaczone dla nich miejsce zapobiega powstawaniu chaosu i nieporządku. Dobrym rozwiązaniem pomagającym w utrzymaniu porządku jest odpowiednie urządzenie dużej szafy lub garderoby.

Jeśli nasza garderoba to oddzielne pomieszczenie, zmieścimy tam spokojnie wieszak stojący. Wieszaki stojące na ubrania są bardzo praktyczne gdyż mamy na nich dostęp do swojej odzieży z każdej strony. Jednakże wieszaki stojące zajmują dużo miejsca i nie każdy może sobie na nie pozwolić. Zdecydowanie mniej miejsca zajmuje wieszak ścienny na ubrania, czy to w formie tradycyjnych haczyków czy też w formie drążka z półkami. Zwykły drążek, na którym możemy powiesić  wieszak metalowy z ubraniami, także pomoże w utrzymaniu porządku. Nie zapominajmy także o przemyślanym i starannie zaprojektowanym systemie szuflad i półek. Dzięki przemyślanemu systemowi organizacji, będzie nam łatwo odkładać rzeczy na swoje miejsce, dzięki czemu możemy mieć gwarancję, że nasze rzeczy pozostaną w porządku i dobrym stanie. A przedmioty, o które starannie dbamy,  mogą nam służyć przez długie lata.